Přijď si nahrabat do zooNeseme Vám noviny!!ZKUS TO SÁMPODZIMNÍ BRIGÁDA V ZOOČTENÁŘSKÝ KLUB V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚBrainBoxNávštěva IPSVLAJKY JIŽNÍ AMERIKYNetradiční přírodopis v 8.B9.A ochutnávala průmku5.B v divadlePráce šlechtí 6.BTma přede mnou, tma za mnouHalloween v 6.BŘÍJEN V 1.AHalloween ve 2.BTonda - obal na cestách se zastavil i u násVlajky EvropyStavařský workshopAnglické dominoCesta ke vzděláníPOZNÁVÁME NAŠE MĚSTOPřipojujeme se k Týdnu pro inkluziVelcí vědátoři ze 6.BModerní umění? To my zvládnem!Živá knihovna povoláníZáří v 1.AVařila 3.A kašičkuPrincezna ze mlejnaPodzimní vycházka Branný den od profesionálů„A už si můžeme číst?“A září je pryčPříprava areálu školy na zimu2. B v terénuHorniny a nerosty v praxiKontinenty podle 5.BŠtrůdlování ve družiněPísmenko pro prvňáčkyMalování na chodník ještě než začne podzimNábor hokejistů HC Děčín opět po roce u násLiterárně - výtvarná soutěž s 5.BBloudilové ze 7.ATkaničkovanáŘeditelské volno dne 18.9.2018DěMaK 2018 - vyhlášení vítězůDěčínské Matematické Klání 2018 - 1. ročníkÚprava školního hřiště v hodinách pracovních činnostíPrvní školní denVojanovka Vás zve zpátky mezi nás!Letní družina8.A v Zadní TřebaniKonec školního roku v 5. ARozloučení s první třídouPoslední školní týden 2.ASkákání panákaVojanovy slavnostiDevítka už to má za pár ...Jak si 1.A užívá konec rokuExkurze u hasičů"Ajťáci"5.B na Dolském mlýnuŠkolní výlet 7.AVýlet do NP Českosaské ŠvýcarskoTurnaj ve vybíjenéŠkolní výlet 6.A a 9.AŠkolní výlet 6.A a 9.AVýlet do mýdlárny1.B v kuchyňceNejúspěšnější žák roku 2018Abeceda penězKnoflíkování - soutěž v přišívání knoflíkůPoslední zasedání Školního parlamentuDen dětí s deváťáky - akce družinySportovní denMezná - Rysí stezkaZachraňovali jsme jako o životPosilování s paní učitelkou MíšouZŠ Vojanova fandí chování v souladu s etiketou5.A se loučí s 1. stupněmPozdrav od 3.A, 4.A a 5.BPozdrav od 3.A, 4.A a 5.BNárodní technické muzeumKouzelná víčkaVenkovní výukaSpolečné plavání ve školním bazénuJak si užíváme jaro ve tříděPřetahování lanem Základy včelařeníLidské těloDen EvropySportovní denMiniházenáO líném Toníkovi - divadlo v družiněKuličkiáda školní družinyŘeditel naší školy vystoupil v Parlamentu ČRExkurze do PrahyPreventivní vlak- bezpečná staniceVýroba čarodějnicVystoupení školního sboru ve vstupní haleV 1. A se svačí zdravěMalá kopanáFotokoutek 5. A a 7. BDopravní den ZŠ VojanovaDopravní den školních družinRozhodnutí o příjetíŠkola budoucnostiSuper pověsti českéZápis do prvních třídTělesná výchova v příroděNovinky ze školní jídelnyVýuka na čerstvém vzduchuBeseda se strážníkem MP DěčínVeselý chodníkPamáteční trička a mikiny letošních deváťákůČesko veslujeZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍDJarní soutěženíZávěrečné brusleníJarní dílničkyČervená středaBruslení 8. a 9. ročníkuKouzelník Reno ve školní družiněPomlázkováníNávštěva 4.A v ZOOZdobení velikonočních perníčkůŽluté úterýKarlovarský skřivánekZELENÉ PONDĚLÍDívčí turnaj ve florbaluPřírodopis v zooVynášení paní zimyMateřská škola na návštěvě u prvňáčkůŠkolní družina navštívila školní knihovnuDivadelní představení Komáři se ženili, aneb ze života obtížného hmyzuTřídní schůzkyZápis do prvních třídŘeditelské volnoJarní dílničkyKurz bruslení5.B zkouší Kin-BallMatematický klokanObjevení tajemství školní dílnyDesignéři z 5.AStvoření tanceEncyklopedie zvířat 5.ASchody ve stupní hale v novémPec nám spadla, přijďte nám ji postavit….Hokejové fanděníDružinový karnevalOlympijské hry prvňáčků Krajské kolo pěvecké soutěže SkřivánekDen narubyMasopust na VojanovceInteraktivní výstava - Vyřeš zločin!Děčínský laický záchranář 2018Pololetní vysvědčeníŠkolní kolo olympiády v anglickém jazycePrvňáci v ZOOŠkolní kolo olympiády ze zeměpisuBorec na konec (pololetí)Prevence šikanyMódní předhlídka recyklovaných modelůMódní návrháři z 5.AHravá zdravá svačinkaMěstské kolo pěvecké soutěže "Skřivánek"O zmrzlém králiINSTALACE VLASTNÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVYTříkrálový sportovní turnajDen otevřených dveří na Střední škole řemesel a služeb DěčínSeparace průtokových poznatkůTurnaj v čářeŠtědrovečerní večeře nanečistoTakhle se loučí Vojanovka se starým rokemTřeťáci na zámku…kterak Vánoce trávila hraběcí rodinaVánoční besídka školní družinyDen s FoglaremMiniházenáČas vánoční v děčínském muzeuVánoce na zámkuČertí školaSboreček Vojanovka má za sebou první veliký koncertČertovský jarmark je tu!Školní turnaj ve formulích1.B hraje Kin-BallZdravý způsob života- ano či ne?Dívčí turnaj v přehazovanéPrvňáčci a miniházenáSlavnosti slabikářeVesmírný denBeseda o zvířatech kolem nás3D obrázky ze školní družinyDružinová drakiádaČertovský jarmark na naší škole!Tvoření na VÁNOČNÍ TRHYBramboračka aneb bramborové čarováníBoomwhackersBoudo budkoVojanovka opět v provozu Ředitelské volno 7. 11. 2017Třídní schůzkyZ pohádky do pohádkyOchutnávka technických řemeselŽáci 5.B při plavání :)V 1.A straší...Halloween v 8.APečení čarodějnických prstíkůDružinové putování za skřítkem PodzimníčkemTurnaj v pršíPing pong POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!První zkoušky školního SBOREČKUStrašidelné vyrábění v družině...Cesta ke vzdělání a profesiPodzimní procházka 1.BPODZIMNÍ PRÁZDNINYPodzimníčkův poklad s 9. třídouLekce plavání zahájeny!I dívky naší školy se už umí ubránit nepříteliKdo si kousnul?Pozdrav pro paní učitelku Součkovou :) Druháci za kulturouUkázkový trénink florbaluDružinové řáděníPoznej své městoDokážu se ubránit?Sluneční soustava? Žádná neznámá!Možná budu hokejistouŘeditelské volnoBakaláři - mobilní aplikaceCvičný požární poplachNový školní rok začínáPrázdninové změny 2017Těšíme se na Vás v pondělí 4. září 2017.
412 528 863 | 777 465 617 (kancelář) | 775 868 557 (jídelna) | 775 868 556 (družina)

Práce šlechtí 6.B

Práce šlechtí, aneb hrabání a úklid listí v děčínské zoologické zahradě. Holky vzaly do rukou hrábě, kluci lopaty a kolečka a už to jelo. 6.B se opravdu snažila a odvedla společně kopu práce. Pochvala přišla i od pracovníků zoologické zahrady.

Rychlý kontaktŠkola pro všechnyGDPR