775 868 560 | 412 528 445

Ve sběru jsme jedničky!

I v letošním školním roce se nám ve sběrové soutěži opravdu dařilo. Celý rok jsme sbírali papír i PET lahve a na konci školního roku nás navštívili zástupci organizátora sběrové soutěže (KOVOŠROT GROUP CZ), aby nám sdělili, že jsme prostě jedničky! Vyhráli jsme 2.místo v absolutním odevzdaném množství PET lahví a dokonce 1.místo ve sběru papíru (odevzdané množství přepočtené na každého žáka). Za toto umístění jsme obdrželi poukázky na nákup zboží v e-shopu s hračkami a papírenským zbožím. Děti si při našem školním vyhlášení mohly vybrat za svou snahu odměnu a malou sladkost. Tímto chceme zároveň poděkovat všem, kteří nám po celý rok se sběrem papíru pomáhali. Opravdu velké díky!!!

Rychlý kontaktŠkola pro všechnyGDPR
© Copyright 2019 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII