775 868 560 | 412 528 445

Byli jsme v Německu!!!

Ve dnech 10.-12.10. 2018 se 12 žáků 3. a 4. ročníku ze ZŠ Jalůvčí zúčastnilo třídenního pobytu v německém Grunhain-Beierfeld.
Společně jsme se skupinou německých dětí a jejich vedoucích navštívili muzeum Karla Maye, pobavili se v aquaparku, vytvořili si vlastní vak na památku, zažili noční putování. Pan starosta Grünhain-Beierfeld nás osobně provedl a popovídal o historii a vzniku infocentra, vystoupali jsme na rozhlednu, z které byl nádherný výhled a nyní se těšíme , až všechny fotky dáme dohromady a společně si děti vytvoří fotoknihu.
Velké poděkování patří německým partnerům , kteří se o nás perfektně starali a doufám, že děti budou rády vzpomínat.
Akce se uskutečnila díky česko-německému projektu Spolku nad Ploučnicí a finanční podpory Euroregionu Elbe-Labe.
Více fotografií najdete na https://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/Pobyt_v_Nemecku/.
Mgr. Petra Tojmarová, Bc. Lenka Kulhánková

Rychlý kontaktŠkola pro všechnyGDPR