775 868 560 | 412 528 445

Týden barev

Týden od 24.9. do 27.9.2018 se v naší školní družině nesl v duchu barev. Každé ráno jsme přišli oblečení do určené barvy. A tak naše škola žila každý den jinou barvou. V pondělí jsme si povídali o červené jako pohádková Karkulka, v úterý byla všude samá modrá jako jasná obloha, středě vévodila bílá jako sníh, ve čtvrtek žlutá jako sluníčko a zelená jako tráva. Každé barvě byly přizpůsobeny činnosti ve škole, hry, písničky, básničky i pohádka. V dané barvě byla i výzdoba ŠD. Děti hledaly správně barevné hračky, vzpomínaly na jídlo v dané barvě, na zvířátka a kytičky. Samozřejmě se ten den vždy barevně i malovalo. Barev jsme si všímali i na zahradě a při procházkách. Barvy jsou totiž všude kolem nás.
Dětem se celý týden moc líbil. Pomocí her a zábavy si procvičily základní barvy a další odstíny barev. Všichni jsme si celý barevný týden užili.
Za ŠD M. Šulcová

Rychlý kontaktInkluzeGDPR