775 868 560 | 412 528 445
12
2018

Adventní jarmark

Děkujeme vám všem, kteří jste si v adventním čase našli chvilku a přišli se podívat na náš Adventní jarmark. Ve čtvrtek 6.prosince si zde děti, rodiče i ostatní příchozí mohli prohlédnout a nakoupit různé vánoční dekorace, posedět v kavárničce a ochutnat naše dobroty, nechat se namasírovat našimi malými maséry či si vyrobit skřítka ve vánoční dílničce. Snad se vám u nás líbilo :-). Foto najdete na https://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/Adventni_jarmark_6.12.2018/.
12
2018

Přijďte za námi na Adventní jarmark 6. 12. 14:30 - 17:00

Vážení přátelé, rádi bychom vás pozvali na připravovaný Adventní jarmark ZŠ Jalůvčí. Žáci při hodině informatiky pro vás připravili lákavé pozvánky na tuto krásnou tradiční akci.
11
2018

Děláme radost jiným dětem

Vánoce se blíží, tak jsme se s dětmi i rodiči domluvili, že uděláme radost někomu, kdo to třeba nemá v životě vše tak veselé. V rámci charitativní sbírky Krabice od bot jsme zabalili celkem 29 krabic plných dárků pro malé i větší děti a vše předali do sběrného místa v Děčíně. Děkujeme všem, kdo nám při této akci pomohli. Naše malá pomoc snad udělá někomu pod stromečkem velkou radost :-)
11
2018

Neseme Vám noviny!!

Také naši prvňáčci ze ZŠ Jalůvčí neunikli slečně fotografce. Podívejte se sami.
11
2018

Přespolní běh

My nechodíme do tělocvičny, my sportujeme v lese! A první listopadové úterý jsme dokonce závodili. Na start přespolního běhu se postupně postavily skoro všechny děti z naší školy. Počasí nám přálo, tak jsme krásnou trať v délce téměř jeden kilometr proběhli docela rychle. Vyhlášení nejrychlejších proběhne ve čtvrtek, ale pochvalu si zaslouží všichni! Těšíme se, až si budeme moci zase někdy zazávodit. Podívejte se na foto: https://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/Prespolni_beh_6.11.2018.
10
2018

Halloween a stezka odvahy

Poslední říjnový den jsme si opravdu užili. Nejprve nás čekala čarodějnická škola, ve které jsme byli poučeni i o recyklaci odpadů (Program Tonda - obal na cestách). Po obědě jsme si zasoutěžili, někteří z nás navštívili zkrášlovací salon čarodějnice Saxany, viděli jsme přehlídku kouzel. Večer jsme se sešli s lampiony a baterkami a vydali se na stezku odvahy. Do temného lesa jsme chodili po skupinkách, hledali cestu pomocí odrazek na stromech a museli si zapamatovat ukryté obrázky. Za odměnu jsme si vyzvedli v lese ukrytý sladký poklad. Ve škole nás čekala velkolepá hostina, za kterou děkujeme všem rodičům i prarodičům! A potom hajdy do spacáků ve třídě či v družině. Prostě paráda! Tak zase třeba za rok... Foto na https://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/Halloween_2018/.
10
2018

Dýňobraní

Středa 24.října byla ve škole na Jalůvčí ve znamení dýní. Děti ve školní družině nachystaly pro své rodiče i veřejnost výstavku úžasně vyzdobených dýní. Tvořivosti se meze nekladly, takže jsme mohli vidět dýňového šneka, mumii, dýni - frajera, kočku, lišku a mnoho dalších... Vše je nejlépe vidět na fotografiích, které najdete na https://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/Dynobrani_24.10.2018/. Velkou pochvalu si zaslouží nejen tvořivé děti, ale i paní vychovatelka a jedna z maminek, která nám přichystala výborné pohoštění. Děkujeme i za kladné ohlasy všech návštěvníků :-)
10
2018

Dýňobraní - pozvánka

Srdečně Vás zveme na již hotovou podzimní výstavku dýní, která se koná ve školní družině na Jalůvčí 24.10.2018 od 13-16 hod. Přijďte se pokochat podzimní úrodou a podpořit tvořivost a kreativitu dětí.
10
2018

Byli jsme v Německu!!!

Ve dnech 10.-12.10. 2018 se 12 žáků 3. a 4. ročníku ze ZŠ Jalůvčí zúčastnilo třídenního pobytu v německém Grunhain-Beierfeld. Společně jsme se skupinou německých dětí a jejich vedoucích navštívili muzeum Karla Maye, pobavili se v aquaparku, vytvořili si vlastní vak na památku, zažili noční putování. Pan starosta Grünhain-Beierfeld nás osobně provedl a popovídal o historii a vzniku infocentra, vystoupali jsme na rozhlednu, z které byl nádherný výhled a nyní se těšíme , až všechny fotky dáme dohromady a společně si děti vytvoří fotoknihu. Velké poděkování patří německým partnerům , kteří se o nás perfektně starali a doufám, že děti budou rády vzpomínat. Akce se uskutečnila díky česko-německému projektu Spolku nad Ploučnicí a finanční podpory Euroregionu Elbe-Labe. Více fotografií najdete na https://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/Pobyt_v_Nemecku/. Mgr. Petra Tojmarová, Bc. Lenka Kulhánková
10
2018

Týden barev

Týden od 24.9. do 27.9.2018 se v naší školní družině nesl v duchu barev. Každé ráno jsme přišli oblečení do určené barvy. A tak naše škola žila každý den jinou barvou. V pondělí jsme si povídali o červené jako pohádková Karkulka, v úterý byla všude samá modrá jako jasná obloha, středě vévodila bílá jako sníh, ve čtvrtek žlutá jako sluníčko a zelená jako tráva. Každé barvě byly přizpůsobeny činnosti ve škole, hry, písničky, básničky i pohádka. V dané barvě byla i výzdoba ŠD. Děti hledaly správně barevné hračky, vzpomínaly na jídlo v dané barvě, na zvířátka a kytičky. Samozřejmě se ten den vždy barevně i malovalo. Barev jsme si všímali i na zahradě a při procházkách. Barvy jsou totiž všude kolem nás. Dětem se celý týden moc líbil. Pomocí her a zábavy si procvičily základní barvy a další odstíny barev. Všichni jsme si celý barevný týden užili. Za ŠD M. Šulcová
9
2018

Krásný den v ZOO

Poslední letní pátek si děti z Jalůvčí zpříjemnily návštěvou děčínské ZOO. Hezké počasí, spousta zvířátek, kamarádi - prostě prima den! Podívejte se do fotogalerie na https://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/Krasny_den_v_zoo/.
9
2018

Ředitelské volno dne 18.9.2018

Ředitel školy vyhlašuje na den 18.9.2018 volno z důvodů technicko-organizačních. Na tento den je hlášena škole celodenní odstávka elektrické energie. Není možné zajistit ani provoz školní družiny, obědy jsou již nyní všem hromadně odhlášeny. Děkujeme za pochopení.
9
2018

I naše malotřídka startuje, letos v novém

V základní škole Jalůvčí bylo dnes opravdu živo. Školáky přišli vyprovodit často nejenom rodiče, ale také prarodiče či menší sourozenci. Všichni tak mohli obdivovat nejenom nazdobenou školu a usměvavé paní učitelky, ale také výsledek celoprázdninových stavebních úprav. Opravdu jsme si drželi všechny palce, abychom se mohli v tento den pochlubit novým sociálním zázemím a počítačovými lavicemi dělanými na míru třídě 3.+4.J.
8
2018

Škola volá!

Vážení rodiče, milé děti, tak už nám prázdniny pomalu končí. Zde najdete praktické informace k začátku školního roku: * Zkontroluje si prosím úhradu obědů, školní družiny a platbu do třídního fondu za pracovní sešity a pomůcky. * V pondělí 3. září budou děti ve škole od 8.00 do 8.45 hodin, nemusí mít přezůvky ani aktovku, školní jídelna v tento den nevaří, školní družina v ZŠ Jalůvčí bude v provozu od 6.30 do 16.00 hodin. * Od úterý budou mít děti oběd automaticky (pokud mají uhrazeno stravné). * Další informace obdržíte první školní den. * Těšíme se na vás!
7
2018

Prázdniny

Vážení rodiče, milé děti, užívejte si krásné léto, vodu, sluníčko, les, pohodičku... A když budete mít chvilku, podívejte se na https://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/ a prohlédněte si, co všechno jsme během školního roku zažili :-) Těšíme se na vás v pondělí 3. září.
6
2018

Výlet na Sokolí vrch

Poslední den před vysvědčením jsme se vydali na Sokolí vrch.
6
2018

Zumba na Vojanových slavnostech

I my z Jalůvčí jsme se opět zúčastnili Vojanových slavností.
6
2018

Den dětí v lese

Den dětí jsme si v pátek 1. června užili v lese při soutěži týmů. Přečtěte si více...
5
2018

Chytří gurmáni

V pátek 18.května jsme se vydali na výlet. V Národním technickém muzeu v Praze nás čekal v dětské laboratoři badatelský program Chytří gurmáni.
5
2018

Nacvičujeme na Všesokolský slet

Již na podzim jsme společně s paní Toncarovou z TJ Sokol Maxičky začali nacvičovat na Všesokolský slet.
4
2018

Dopravní den na Jalůvčí

Ve čtvrtek 19. dubna jsme si prožili krásné dopoledne: hasiči, cyklistika, biketrial show, soutěž,... prostě paráda!
4
2018

Rozhodnutí o přijetí

4
2018

První jarní den v lese

Turistický kroužek Kamzíci se vypravil na vítání jara do lesa.
3
2018

Na lovu s rysy a vlky

První jarní den jsme zavítali do ZOO.
3
2018

Turistický závod na Jalůvčí

Že by turisté jen chodili? Kdepak, oni i rádi běhají a soutěží! Stejně jako naše děti z turistického kroužku Kamzíci.
1
2018

Plavecký kurs

1
2018

Zdravé svačinky

Ve škole na Jalůvčí rádi zdravě svačíme.
12
2017

Vánoční besídka

Pohádky, muzicírování, dárečky, cukroví,... prostě krásné společné rozloučení před Vánocemi.
12
2017

První koulovačka

Tak je to tady! O přestávce jsme vyzkoušeli kvalitu sněhu...
12
2017

Adventní jarmark

Na čtvrtek 7.prosince jsme se všichni moc těšili...
12
2017

Mikuláš přišel i k nám

I letos k nám do školy na Jalůvčí přišel Mikuláš s čerty i andělem.
12
2017

Adventní kalendář od našich kuchtíků

Kuchtíci z kroužku v naší škole nám připravili překvapení.
11
2017

Třídní schůzky v ZŠ Jalůvčí

11
2017

Halloween na Jalůvčí

V úterý 31. října jsme si užili halloweenský podvečer ve škole i ve strašidelném lese...
10
2017

Soutěž - skřítek Podzimníček

Děti v ZŠ na Jalůvčí soutěžily - vyráběly skřítky Podzimníčky. Podívejte se, jak vše dopadlo.
10
2017

Pozdrav pro paní učitelku Simonku

Druhý a čtvrtý rocnik ZŠ Jalůvčí zdraví svoji nemocnou paní učitelku Simonku Burdovou a zároveň si dopřává k pití džus z projektu Ovoce do škol :)
10
2017

Přespolní běh na Jalůvčí

Ve středu 18.října jsme si zazávodili v lese. Po kliknutí na fotografii se dozvíte, kdo byl nejrychlejší :-).
10
2017

Co nás čeká?

9
2017

Návštěvy sportovců na Jalůvčí

V září jsme přivítali v naší škole hokejisty HC Děčín a členku TJ Sokol Jalůvčí.
9
2017

Ředitelské volno

Na pátek 29.9.2017 je vyhlášeno ředitelské volno.
9
2017

První týden školy

Adaptační týden pro prvňáčky Informace pro rodiče (2.J, 3.J, 4.J)
9
2017

Škola volá

8
2017

Léto na ZŠ Jalůvčí

Ani zde jsme nelenili, změny byly sice menší, ale zato pečlivé. Doufáme, že se Vám tu bude líbit. Nechejte se překvapit, co pro Vás zase vymyslíme na uvítanou.
8
2017

Odvoz sběru


Rychlý kontaktŠkola pro všechnyGDPR
© Copyright 2018 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII
Web: Studio Maglen