LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY ❤️
Dnešní skvělá akce i za upršeného počasí! ❤️ Děkujeme, že jste přišli! ☺️
Vystoupení s názvem “Cesta kolem světa” se dětem povedlo na výbornou a my jsme opět pyšné úči! 😁
Děti baví tak moc, že ještě na naší afterparty jsme ho museli znovu odtancovat aspoň dvakrát. J
Šerpování bylo letos velmi emotivní, dojemné, uplakané, ale zároveň plné pozitivní energie a úsměvů. ❤️ Loučení s předškoláky není nikdy snadné. Po letech téměř každodenního společného času, her, učení, povídání a zážitku je těžké přijmout, že nastal čas pustit je dál. 🥹 S hrdostí sledujeme, jak jsou připraveni na školu, ale zároveň nám zkrátka budou chybět. ❤️
Děkujeme moc všem, kdo se podíleli na přípravě akce, vážíme si každé pomoci! 💙
Premiérová bublinová show měla u dětí úspěch a vlastně se hezky hodila do dnešního pláštěnkového dne. 😁☔️🫧
I když byla akce kvůli počasí jiná než obvykle, BYLA SKVĚLÁ!
A přespávačka? Nemohla chybět ani tento rok.






















