MŠ Jalůvčí
Aktuality
Nácvik požárního poplachu jsme zvládli...Pozor hlášení!Pozvánka na třídní schůzku První týden ve školce :-)Mimořádné opatření - nošení roušek v uzavřených prostorech od 10.09.2020COVID-19: DŮLEŽITÁ INFORMACE Informace pro rodiče LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY"ROZLUČKA S PŘEDŠKOLÁKY"Oslavička Dnu dětí OZNÁMENÍ ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020-2021DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO RODIČEOznámení pro rodiče v době koronaviru Znovuotevření mateřských školPřípravy na otevření naší MŠ v plném prouduZápis do MŠ pro školní rok 2020/2021DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍInformace číslo 5 o KoronaviruInformace číslo 4 o KoronaviruZážitkové bubnováníInformace číslo 3 o KoronaviruMimořádná porada ředitelů příspěvkových organizací Důležité upozorněníMasopustVýstava vláčků a kultovních motorekJežíšek v MŠVánoční besídkaVýroba vánočních ozdobičekMikulda v MŠNávštěva DPS Kamenická Městské divadlo Děčín, 18. 11. 2019:Tradiční školkové Dýňobraní : 31.10.2019Srdečně vás zveme na tradiční Dýňobraní, uspávání broučků a zamykání lesaMezi zvířátky na souši i ve voděPodzim ve školceKurz brusleníEnglish for kids - kroužek angličtiny v naší mateřské školePrvní letošní "plavčo"První krůčky ve školceŠkolka už na nás hledí zvesela novými oknyOznámení o přerušení provozu MŠ Jalůvčí 26.-30.8.2019 Loučení předškoláčků a spinkání ve školcePid Midi farmaŠkolka v přírodě - druhý den za námiŠkolka v přírodě - report z prvního dneDopravní denDen dětí u hasičů ve ŽlebuVýměna rolíPyžamkový denČarodějná letecká školkaDobrodružná cesta za Velikonočním poklademTělocvična dětiček se dočkala nového koberceTramtadadááá Multiboard je tu!!!Dýňování 2018Úkoly skřítka PodzimníčkaPrvní krůčky na leděHlavní vchod v novémTřídění ovoce a zeleninyMoštováníOsvěta v čištění zoubkůZahradnická a zemědělská výstava Libverda 2018Balónkové překvapeníStart je úspěšně za námi, pane řediteliDar za statečnost prvního dneJsem z učitelské rodinySvět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátkyŠkolka v přírodě 2018 - tak už je máte domaŠkolka v přírodě 2018Setkání malých s velkýmiŘemesla a povoláníDoktora se nebojímeMasopust v MŠ 2018Divadelní představení v MŠOlympiáda v MŠNavštívil nás kouzelníkPohádkový obídekVánoční besídkaMikulášská nadílkaKurz brusleníSvačinka pro naše zvířecí kamarádyJsme prostě úžasníLogopedie pod vedením Kateřiny LátalovéDýňobraní 2017 aneb kdo najde největší dýni? Dog dancingPo stopách skřítků PodzimníčkůMalovaný podzimPan ředitel na návštěvěTak trochu jiná školkaRozkvetlá mateřinka
412 528 440 / 777 497 511
9
2020

Nácvik požárního poplachu jsme zvládli...

9
2020

Pozor hlášení!

9
2020

Pozvánka na třídní schůzku

9
2020

První týden ve školce :-)

9
2020

Mimořádné opatření - nošení roušek v uzavřených prostorech od 10.09.2020

9
2020

COVID-19: DŮLEŽITÁ INFORMACE

8
2020

Informace pro rodiče

6
2020

LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

6
2020

"ROZLUČKA S PŘEDŠKOLÁKY"

6
2020

Oslavička Dnu dětí

6
2020

OZNÁMENÍ ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020-2021

6
2020

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

5
2020

Oznámení pro rodiče v době koronaviru

5
2020

Znovuotevření mateřských škol

Vážení rodiče, oznamujeme, že od 4.5.2020 je opět zahájen provoz mateřských škol. V příloze naleznete dokumenty MŠMT určující základní provozní podmínky mateřských škol po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení, včetně nezbytného čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. O dalším aktuálním vývoji ohledně provozu mateřských škol Vás budeme informovat.
4
2020

Přípravy na otevření naší MŠ v plném proudu

Naše škola se připravuje na pondělní zahájení provozu MŠ opravdu svědomitě. Pan školník chystá opravdu vše, co je k otevření potřeba- dezinfekce na ruce, podlahy a další. A to vše za dodržení přísných hygienických opatření. Už se moc těšíme na všechny naše dětičky!
4
2020

Zápis do MŠ pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, Na základě mimořádných opatření vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s Koronavirem a onemocněním COVID-19 byl změněn obvyklý systém zápisu dětí do mateřských škol. V souladu s doporučením MŠMT se zápis do mateřských škol bude konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců v mateřské škole, a to v termínu od 4. do 15. května 2020. O způsobu podání žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání Vás informujeme níže.
3
2020

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Na základě rozhodnutí Vlády ČR ze dne 10.3 . 2020 se nařizuje následující: Od 18.00 10. 3. 2020 jsou uzavřeny na celém území ČR všechny ZŠ, SŠ, VOŠ, VŠ. Mateřských škol se zatím toto omezení netýká. Toto omezení je nařízeno na dobu neurčitou. Dále jsou omezeny všechny sportovní, kulturní, náboženské akce s účastí nad 100 osob.
3
2020

Informace číslo 5 o Koronaviru

Aktuální info: U všech osob postižených koronavirem v Děčíně se hygienikům zatím vždy podařilo nalézt zdroj nákazy. Aktuální informace k nákaze najdete na webu Ministerstva zdravotnictví: http://www.mzcr.cz/ a na webu Státního zdravotního ústavu: http://www.szu.cz/tema/prevence/2019ncov. Z těchto oficiálních zdrojů čerpá informace i město Děčín.
3
2020

Informace číslo 4 o Koronaviru

3
2020

Zážitkové bubnování

Ve čtvrtek, 20.2. jsme ve školičce prožili pravou bubenickou show ????. Všechny děti se zapojily, procvičily africké rytmy a pobavily se. Byl to úžasný zážitek ❤️
3
2020

Informace číslo 3 o Koronaviru

Vážení rodiče, i dnes Vás opakovaně informujeme o nastalé situaci v rámci naší organizace. Byla přijata následující opatření: - Žáci i zaměstnanci byli dnes ráno řádně proškoleni v rámci prevence šíření koronaviru. - Žáci byli proškoleni a instruováni v rámci správné hygieny rukou a tzv. respirační hygieny (tzn. hygiena kašlání a kýchání). - Byla zvýšena hygienická opatření v rámci úklidu, a to dezinfekce podlahových ploch, klik, stolů a madel. Z výše uvedeného vyplývá, že škola i zřizovatel koná v této situaci maximum pro její zvládnutí. Na Vás, rodičích, je zvážit nastalou situaci a vyhodnotit doporučení Krajské hygienické stanice, abyste své děti, které s Vámi trávily jarní prázdniny v inkriminovaných oblastech, po dobu 14 dnů nechali doma v tzv. preventivní karanténě. Rodiče žáků, kteří jarní prázdniny netrávili v inkriminovaných oblastech, mohou situaci vyhodnotit naprosto stejně jako výše uvedení. Škola uzavřena není a její provoz je v běžném režimu. O další situaci Vás budeme i nadále informovat. Děkujeme za pochopení, vedení organizace
3
2020

Mimořádná porada ředitelů příspěvkových organizací

Vážení rodiče, právě skončila mimořádná porada ředitelů příspěvkových organizací MM Děčína pod vedením primátora města a krizového manažera města s následujícími závěry: 1) Zvýšení hygienických opatření v rámci dané školy. 2) Apel na rodiče žáků, kteří byli o jarních prázdninách v inkriminovaných oblastech, aby docházku do školy a svou docházku do zaměstnání preventivně konzultovali s příslušným pracovištěm Krajské hygienické stanice. Další informace a opatření Vám budeme neprodleně sdělovat na webových stránkách naší školy.
2
2020

Důležité upozornění

Vážení rodiče, bohužel nastala chvíle, kdy koronavirus začíná ohrožovat naši zemi. Z tohoto důvodu Vás žádám - pokud jste byli v době jarních prázdnin v zahraničí se svým synem – dcerou / žákem naší školy, kontaktujte prosím svého lékaře s doporučením uvalení 14tidenní preventivní karantény. Tímto krokem budete chránit zdraví své, svých dětí, ale také všech zaměstnanců školy a ostatních žáků školy. O dalších krocích ze strany školy ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí budete neprodleně informováni prostřednictvím našich www stránek a elektronického systému Bakaláři. Děkujeme za pochopení, vedení organizace.
2
2020

Masopust

Dnes jsme s naší školičku prošli celé Jalůvčí v Masopustní průvodu. Cestou jsme nezapomněli na nemocné kamarády a nejen jim, ale všem dobrým lidem jsme cestou rozdávali výborné koláče i koláčky. Naším cílem byla ZŠ Jalůvčí, kterou jsme navštívili, pozdravili se s našimi kamarády a pozdravili paní učitelky. Zahráli jsme si na školu a vyrobili krásné klauníky.
1
2020

Výstava vláčků a kultovních motorek

Dnes jsme absolvovali dlouhou cestu od nás z Jalůvčí na Děčínský zámek na výstavu vláčků. Moc se nám líbily mašinky, pidistavby i pidi lidi, nadšeně jsme sledovali kouř stoupající z parní lokomotivy... A protože na zámku pracuje úžasná zámecká paní, vzala nás i na výstavu kultovních motorek Jawa. Mooooc vydařený výlet! ❤️ ????
12
2019

Ježíšek v MŠ

Dnes jsme čekali na Ježíška a představte si - dorazil, začínal a zase jsme ho neviděli ????, ale nechal nám pod stromečkem spoustu dárečků - asi jsme byli moooc hodní. Děkujeme, Ježíškuuuu ????????????
12
2019

Vánoční besídka

Dne 17.12. se u nás na Jalůvčí konala Vánoční besídka. Pozvání přijal i pan ředitel Karel Rajchl - moc děkujeme, že si na nás v tom předvánočním shonu našel čas. Dětičkám se vystoupení moc vydařilo, v dílničkách si mohli rodiče s dětmi vytvořit vánoční dekorace, maminky napekly dobrůtky a všichni se postarali o úžasnou atmosféru. ❤️????????
12
2019

Výroba vánočních ozdobiček

Dnes, 6.12., jsme cestovali přes celý Děčín, abychom vyrobili překvapení pro rodiče. Myslím, že se nám to mooooc povedlo. Ale pššš, je to přeci překvápko. ;)
12
2019

Mikulda v MŠ

Tak nám nikoho neodnesl ???? Jupííí.
12
2019

Návštěva DPS Kamenická

Dnes, 29.11., jsme byli v Domově pro seniory na Kamenické. Byly to krásné a domné chvíle.
11
2019

Městské divadlo Děčín, 18. 11. 2019:

Dnes jsme se zúčastnili představení „Obušku z pytle ven“ v podání Divadla Julie Jurištové. Dětem se velmi líbilo – zasmáli jsme se, společně zazpívali a ani jsme si nevšimli, jak čas rychle uběhl ;). Na cestě zpět jsme si deštivé počasí zpříjemnili zastávkou v nejlepším děčínském pekařství a posvačili extra křupavé rohlíčky, takže cestou zpět jsme museli hlídat oční víčka, aby se nám sama nezavírala :D
11
2019

Tradiční školkové Dýňobraní : 31.10.2019

Akci jsme si všichni krásně užili. Děti předvedly, co všechno se ve školičce od září naučily, společně s rodiči jsme uspali broučky a zamkli pro letošní rok les.
10
2019

Srdečně vás zveme na tradiční Dýňobraní, uspávání broučků a zamykání lesa

10
2019

Mezi zvířátky na souši i ve vodě

Následující celičký týden jsme věnovali zvířátkům a jejich přirozenému prostředí. Vytvořili jsme si šnečky, lištičky a mravence, kteří čekají na dokončení. Na páté lekci plavča všichni naši borci plavali ve velkém bazénu a hned dvakrát se rozezněl potlesk pro kamarády, kteří si úplně poprvé potopili hlavičky pod vodu.
10
2019

Podzim ve školce

Tento týden jsme postavili celé skřítčí sídliště v našem lesíku (v některých haciendách byste našli i špajzku a záchod), namáhali jsme hlavičky a ručičky u stavebnic a jiných didaktických hračiček. Dozvěděli jsme se, jak se dostane brambora na talíř. S bramborami jsme si vůbec užili- počítali jsme je, hledali, skládali jsme z nich obrazy, zkoumali jsme je a pozorovali a z posledních "Mohykánů" jsme vyrobili mimozemšťany. S předškoláky jsme zahájili přípravu s Maxíkem, abychom byli lepší a ještě lepší.
9
2019

Kurz bruslení

Vážení rodiče, oddíl HC Děčín opět přichází s nabídkou kurzu bruslení pro děti navštěvující mateřskou školu. Tradiční kurz, kde se děti učí zábavnou formou první krůčky na ledě.
9
2019

English for kids - kroužek angličtiny v naší mateřské škole

Výuková metoda "WOW" English. cz podle zkušeného anglického učitele Steva.
9
2019

První letošní "plavčo"

Už 13. září nám děti ukázaly, že se vody nebojí a že si s ní určitě celé léto hrály. Začaly nám plavecké kurzy, na které byly některé děti všestranně připravené, dokonce i ozdobené. Plavčíci, hurá do vody!
9
2019

První krůčky ve školce

Máme za sebou první společný týden nového školního roku. Slzičky dnes vystřídalo maximálně cukání bradičky a úsměv nás provázel celé dopoledne. Těšíme se na společné dobrodružství ve školním roce 2019/2020.
9
2019

Školka už na nás hledí zvesela novými okny

A že je to hned znát. Taková nová okna a dveře udělají každé školce náramnou parádu. Podívejte se, jak to té naší teď sluší.
8
2019

Oznámení o přerušení provozu MŠ Jalůvčí 26.-30.8.2019

6
2019

Loučení předškoláčků a spinkání ve školce

A to doslova ve velkém, s celou zahradní slavností. Dokonce přijela i tropická vodní skluzavka, takže bylo řádně veselo. Spousta jídla, spousta pusinek a pak už jen krásné sny o daleké budoucnosti. Drobečkové naši, rostete jak z vody. Přejeme vám, ať se vám ve škole líbí.
6
2019

Pid Midi farma

Včera, 18.6.2019 jsme se s mrňousky vydali na Pidi Midi farmu do Ústí nad Labem. Ppdívejte se sami, jaké neopakovatelné zážitky děti prožily.
6
2019

Školka v přírodě - druhý den za námi

Zahájili jsme ho rozcvičkou na čerstvém vzduchu.
6
2019

Školka v přírodě - report z prvního dne

Odpoledne jsme strávili v lese průzkumem okolí. Našli jsme mimo jiné boty na stromě a vymysleli několikero příběhů, jak že se tam dostaly.
6
2019

Dopravní den

Odrážedla nebo kola, všechno se počítalo. Malí cyklisté si užili jak jízdy zručnosti, závodění, tak i poučného poznávání pravidel silničního provozu. A teď už jen hurá do sedel!
6
2019

Den dětí u hasičů ve Žlebu

Paní učitelko, nespadnete nám???
6
2019

Výměna rolí

...aneb kdo je kdo? No přece paní učitelky jsou děti a děti jsou učitelé. ;-)
6
2019

Pyžamkový den

Víte, jak se uspávají plyšáci? A jak se dělá Večerníčkova čepice? Děti z MŠ Jalůvčí to vědí. V rámci Týdne dětské radosti si ještě vyslechly příběh O Pyšné noční košilce a předvedly se při módní přehlídce v pyžamech.
5
2019

Čarodějná letecká školka

Kdo se s námi proletí? Může na strojích zasloužilých, extravagantních či velmi moderních. A nejdůležitější pravidlo létání na koštěti? Ne přece pekelně se držet!
4
2019

Dobrodružná cesta za Velikonočním pokladem

Dnešní cesta za pokladem, spojená s plněním úkolů, na jejímž konci zajíček dětem nadělil velikonoční balíček, se vydařila na maximum. Veselé Velikonoce všem!
3
2019

Tělocvična dětiček se dočkala nového koberce

1
2019

Tramtadadááá Multiboard je tu!!!

Představujeme vám nejmodernější systém vzdělávání v naší školičce. Pyšníme se prvenstvím v Děčíně. Dle nejnovějších zpráv tato tabule kromě pečení a vaření umí všechno. ;-)
11
2018

Dýňování 2018

Smekáme před všemi přenádhernými výtvory. Skvělá atmoška, vydařené póčo, milá přítomnost vás všech. Děkujeme. Tradice zůstává tradicí.
11
2018

Úkoly skřítka Podzimníčka

Kterak na nás skřítek Podzimníček nezapomněl ani letos s dopisem. V obálce se kromě úkolů ukrývaly i semínka borovic, které jsme s dětmi společně zasadili. Včera na keramice vznikla krásná ježečková veledíla.
11
2018

První krůčky na ledě

Začal nám kurz Prvních krůčků na ledě. A nedá mi to nezveřejnit - parádní maminkovskou spolupráci při výrobě fofr jmenovek na helmičky. Jinak za nás všechny přítomné diváky dnešní lekce velmi vydařená.
11
2018

Hlavní vchod v novém

Nechť slouží. Od zítra již hlavním vchodem.
11
2018

Třídění ovoce a zeleniny

Naše zahrádky. Třídění ovoce a zeleniny. Sklizeň. Zavařování. A první společná vycházka do lesíčka.
11
2018

Moštování

Milovaný podzime, dopřej nám co nejvíc takových dní, kdy si užíváme zahrádky a kocháme se jedinečnou barevnou paletou. Děkujeme mamince a tatínkovi Vojtíška Běhounka za výborné osvěžení v podobě moštu.
11
2018

Osvěta v čištění zoubků

11
2018

Zahradnická a zemědělská výstava Libverda 2018

11
2018

Balónkové překvapení

Za balónkové překvapení nejen pro Rozálku děkujeme mamince Lence Novákové.
11
2018

Start je úspěšně za námi, pane řediteli

Start máme úspěšně za sebou. Děkujeme za návštěvu panu řediteli. ;-) Seznámení proběhlo hladce. Za dary zahrádky děkujeme mamince Mirka Phillips❤ Zbylo i na štrůdl.
11
2018

Dar za statečnost prvního dne

A darem za statečnost z prvního dne nejen nově příchozím, ale všem mrňouskům - budiž kvalitní literatura, díky které po O nebude spát nikdo.
11
2018

Jsem z učitelské rodiny

Brzy jsem vnímala, jak krásné a zároveň náročné povolání to je. Představuji si naši kuchyň, kde se mamka každý večer připravovala na další den. Opravovala diktáty, vymýšlela nástěnky, stříhala písmenka... Nebo vypisovala bilion byrokratických papírů - jako Vy dneska. Být učitelem je poslání. Nebo aspoň by to tak mělo být. Všude se najdou výjimky. Věřím, že za těch šťastných sedm let se nám daří i u nás vše propracovávat k dokonalosti. A pokud to občas přece jen zaskřípe, pracujeme na tom, abychom se v co nejkratším čase poučili a zlepšili. V tom tkví tajemství úspěchu - uznat chybu a snažit se ji napravit. A v duchu této teorie povedeme Vaše děti k nalezení těch opravdových životních hodnot. Dneškem počínaje jsme začali utvářet nová - pevná přátelství❤️. Přivítali jsme mezi námi čtyři nové školkáčky a přejeme jim, ať se tu cítí jako doma.
6
2018

Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky

Projekt “Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky” je v tomto školním roce v samotném závěru a pro naše děti byly připravené bohaté odměny. Děkujeme za krásné medaile a diplomy. Projekt nás provázel celým školním rokem a nám pedagogům sloužil jako skvělá metodika v nejen gymnastické průpravě. Vůbec poprvé byli zapojeni i rodiče. Děkujeme Dagmar Toncarová! Má to smysl. Těšíme se na příští rok při čtvrtém pokračování.
6
2018

Školka v přírodě 2018 - tak už je máte doma

Nohy špinavé, vlasy rozcuchané a oči plné hvězd. DĚKUJEME
6
2018

Školka v přírodě 2018

Na Sněžníku je nám dobře, vyjeli jsme spolu ven, velcí, malí kamarádi, mrkni na nás přesně sem. Zdravý pohyb úsměv loudí, k tomu skvělé nápady, sladkou baštu zasloužíme, spíme, jak když nás hodíš do vody.
6
2018

Setkání malých s velkými

V polovině května si děti z mateřinky našly cestu do domova pro seniory, kde si na chvíli vypůjčily celou řadu babiček a dědečků.
5
2018

Řemesla a povolání

Návštěva místního pekařství a následná školková praxe. Vyzkoušeli jsme si povolání kosmonauta, pekaře, švadleny, ševce, kadeřníka...
5
2018

Doktora se nebojíme

Podívejte se, co všechno jsme si vyzkoušeli, než jsme poznali vlastní tělo.
4
2018

Masopust v MŠ 2018

Ukončení masa půstu zaslouží náležité oslavy.
4
2018

Divadelní představení v MŠ

Když nemůže Mohamed k hoře kvůli chřipce, přijde hora k Mohamedovi.
4
2018

Olympiáda v MŠ

O olympiádě už víme téměř vše. Stačí se jen kvalifikovat. ;-)
4
2018

Navštívil nás kouzelník

Abraka dabra, až nám z toho skoro vypadla kukadla. ;-)
4
2018

Pohádkový obídek

S pohádkou nám chutná lépe. Že ty naše školkové tety jsou super, viďte?
4
2018

Vánoční besídka

Ježíšku, tys na nás byl tak moc hodný. Děkujeme Ti. Užili jsme si a ještě užijeme spoustu legrace.
4
2018

Mikulášská nadílka

Tak kdopak byl letos hodný, děti?
4
2018

Kurz bruslení

S medvědem jde všechno lépe, to to jede, milý světe, než se stihneš otočit, umíme i přibruslit!
4
2018

Svačinka pro naše zvířecí kamarády

Děti z MŠ na návštěvě, na kterou se poctivě připravovaly. Jestlipak zahlédly alespoň kopýtko?
4
2018

Jsme prostě úžasní

Focení Mistra se pozná. ;-)
4
2018

Logopedie pod vedením Kateřiny Látalové

12
2017

Dýňobraní 2017 aneb kdo najde největší dýni?

Některé akce je fajn si zopakovat. A některé třeba každý rok. Děkujeme, že s námi dodržujete tradice. Speciální DÍKY za tu letošní.
12
2017

Dog dancing

Na návštěvu přijel pejsek. A ne jen tak ledajaký!!
12
2017

Po stopách skřítků Podzimníčků

Já jsem skřítky viděl! Ne ne, já je viděl! Já taky! Mámo, táto, podívejte, tady zanechali stopu. Šup do ní, já se tam vejdu celá. :-)
12
2017

Malovaný podzim

Krásný první podzimní den malým i velkým!
12
2017

Pan ředitel na návštěvě

Ještě že jsme chviličku před jeho příchodem stihli uklidit všechno to lego. ;-)
9
2017

Tak trochu jiná školka

První školkový den jsme si užili opravdu naplno. Stýskalo se nám po hračkách a moc se nám tu líbí!
8
2017

Rozkvetlá mateřinka

Nejen květiny nám tu rozkvetly, ale také naše šatnička. Je úplně nová, jen k nám vstoupit. Buďte vítáni.
6
2020

OZNÁMENÍ ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021


Nadace ČEZ Rodiče Vítáni FondSidos Pažit Ovoce do škol Ústecký kraj Čmelák ProŠkoly.cz EUpenizeskolam.cz Škola plná zdraví Rozvoj technického vzdělání na Děčínsku Asiciace aktivních škol NNTB Odzravné pobyty VZP AŠSK FACR
Rychlý kontaktŠkola pro všechnyGDPRProhlášení o přístupnosti
© Copyright 2020 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII
Web: Studio Maglen