MŠ Jalůvčí
Aktuality
Kurz brusleníEnglish for kids - kroužek angličtiny v naší mateřské školePrvní letošní "plavčo"První krůčky ve školceŠkolka už na nás hledí zvesela novými oknyOznámení o přerušení provozu MŠ Jalůvčí 26.-30.8.2019 Loučení předškoláčků a spinkání ve školcePid Midi farmaŠkolka v přírodě - druhý den za námiŠkolka v přírodě - report z prvního dneDopravní denDen dětí u hasičů ve ŽlebuVýměna rolíPyžamkový denČarodějná letecká školkaDobrodružná cesta za Velikonočním poklademTělocvična dětiček se dočkala nového koberceTramtadadááá Multiboard je tu!!!Dýňování 2018Úkoly skřítka PodzimníčkaPrvní krůčky na leděHlavní vchod v novémTřídění ovoce a zeleninyMoštováníOsvěta v čištění zoubkůZahradnická a zemědělská výstava Libverda 2018Balónkové překvapeníStart je úspěšně za námi, pane řediteliDar za statečnost prvního dneJsem z učitelské rodinySvět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátkyŠkolka v přírodě 2018 - tak už je máte domaŠkolka v přírodě 2018Setkání malých s velkýmiŘemesla a povoláníDoktora se nebojímeMasopust v MŠ 2018Divadelní představení v MŠOlympiáda v MŠNavštívil nás kouzelníkPohádkový obídekVánoční besídkaMikulášská nadílkaKurz brusleníSvačinka pro naše zvířecí kamarádyJsme prostě úžasníLogopedie pod vedením Kateřiny LátalovéDýňobraní 2017 aneb kdo najde největší dýni? Dog dancingPo stopách skřítků PodzimníčkůMalovaný podzimPan ředitel na návštěvěTak trochu jiná školkaRozkvetlá mateřinka
412 528 440 / 777 497 511

Školka v přírodě - report z prvního dne

Odpoledne jsme strávili v lese průzkumem okolí. Našli jsme mimo jiné boty na stromě a vymysleli několikero příběhů, jak že se tam dostaly.
Museli jsme si značit cestu zpět, co kdybychom zabloudili.
Na občerstvovací stanici jsme se rozveselili speciálním bonbonkem.
Po šťastném návratu, pět metrů před branou penzionu, se mladý pán při urputném běhu skácel k zemi tak, že si roztrhl slovy jedny tepláky, byl převezen "na ambulanci", kde věnoval k podpisu svůj zakrvácený oděv. Budiž nám od dnešního dne slouží jako výstraha pro všechny znepřátelené kmeny.
K večeři jsme si pochutnali na zapečených těstovinkách, zapsali své zážitky do deníčku, hodili spršku a spokojeně prdíme do peřinek.

Zdravíme všechny a posíláme pusinky.


Rychlý kontaktŠkola pro všechnyGDPR
© Copyright 2019 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII
Web: Studio Maglen