412 528 440 / 777 497 511

Jsem z učitelské rodiny

Brzy jsem vnímala, jak krásné a zároveň náročné povolání to je. Představuji si naši kuchyň, kde se mamka každý večer připravovala na další den. Opravovala diktáty, vymýšlela nástěnky, stříhala písmenka... Nebo vypisovala bilion byrokratických papírů - jako Vy dneska. Být učitelem je poslání. Nebo aspoň by to tak mělo být. Všude se najdou výjimky. Věřím, že za těch šťastných sedm let se nám daří i u nás vše propracovávat k dokonalosti. A pokud to občas přece jen zaskřípe, pracujeme na tom, abychom se v co nejkratším čase poučili a zlepšili. V tom tkví tajemství úspěchu - uznat chybu a snažit se ji napravit. A v duchu této teorie povedeme Vaše děti k nalezení těch opravdových životních hodnot. Dneškem počínaje jsme začali utvářet nová - pevná přátelství❤️. Přivítali jsme mezi námi čtyři nové školkáčky a přejeme jim, ať se tu cítí jako doma.

Rychlý kontaktŠkola pro všechnyGDPR
© Copyright 2019 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII