Národní technické muzeumKouzelná víčkaVenkovní výukaSpolečné plavání ve školním bazénuJak si užíváme jaro ve tříděPřetahování lanem Základy včelařeníLidské těloDen EvropySportovní denMiniházenáO líném Toníkovi - divadlo v družiněKuličkiáda školní družinyŘeditel naší školy vystoupil v Parlamentu ČRExkurze do PrahyPreventivní vlak- bezpečná staniceVýroba čarodějnicVystoupení školního sboru ve vstupní haleV 1. A se svačí zdravěMalá kopanáFotokoutek 5. A a 7. BDopravní den ZŠ VojanovaDopravní den školních družinRozhodnutí o příjetíŠkola budoucnostiSuper pověsti českéZápis do prvních třídTělesná výchova v příroděNovinky ze školní jídelnyVýuka na čerstvém vzduchuBeseda se strážníkem MP DěčínVeselý chodníkPamáteční trička a mikiny letošních deváťákůČesko veslujeZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍDJarní soutěženíZávěrečné brusleníJarní dílničkyČervená středaBruslení 8. a 9. ročníkuKouzelník Reno ve školní družiněPomlázkováníNávštěva 4.A v ZOOZdobení velikonočních perníčkůŽluté úterýKarlovarský skřivánekZELENÉ PONDĚLÍDívčí turnaj ve florbaluPřírodopis v zooVynášení paní zimyMateřská škola na návštěvě u prvňáčkůŠkolní družina navštívila školní knihovnuDivadelní představení Komáři se ženili, aneb ze života obtížného hmyzuTřídní schůzkyZápis do prvních třídŘeditelské volnoJarní dílničkyKurz bruslení5.B zkouší Kin-BallMatematický klokanObjevení tajemství školní dílnyDesignéři z 5.AStvoření tanceEncyklopedie zvířat 5.ASchody ve stupní hale v novémPec nám spadla, přijďte nám ji postavit….Hokejové fanděníDružinový karnevalOlympijské hry prvňáčků Krajské kolo pěvecké soutěže SkřivánekDen narubyMasopust na VojanovceInteraktivní výstava - Vyřeš zločin!Děčínský laický záchranář 2018Pololetní vysvědčeníŠkolní kolo olympiády v anglickém jazycePrvňáci v ZOOŠkolní kolo olympiády ze zeměpisuBorec na konec (pololetí)Prevence šikanyMódní předhlídka recyklovaných modelůMódní návrháři z 5.AHravá zdravá svačinkaMěstské kolo pěvecké soutěže "Skřivánek"O zmrzlém králiINSTALACE VLASTNÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVYTříkrálový sportovní turnajDen otevřených dveří na Střední škole řemesel a služeb DěčínSeparace průtokových poznatkůTurnaj v čářeŠtědrovečerní večeře nanečistoTakhle se loučí Vojanovka se starým rokemTřeťáci na zámku…kterak Vánoce trávila hraběcí rodinaVánoční besídka školní družinyDen s FoglaremMiniházenáČas vánoční v děčínském muzeuVánoce na zámkuČertí školaSboreček Vojanovka má za sebou první veliký koncertČertovský jarmark je tu!Školní turnaj ve formulích1.B hraje Kin-BallZdravý způsob života- ano či ne?Dívčí turnaj v přehazovanéPrvňáčci a miniházenáSlavnosti slabikářeVesmírný denBeseda o zvířatech kolem nás3D obrázky ze školní družinyDružinová drakiádaČertovský jarmark na naší škole!Tvoření na VÁNOČNÍ TRHYBramboračka aneb bramborové čarováníBoomwhackersBoudo budkoVojanovka opět v provozu Ředitelské volno 7. 11. 2017Třídní schůzkyZ pohádky do pohádkyOchutnávka technických řemeselŽáci 5.B při plavání :)V 1.A straší...Halloween v 8.APečení čarodějnických prstíkůDružinové putování za skřítkem PodzimníčkemTurnaj v pršíPing pong POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!První zkoušky školního SBOREČKUStrašidelné vyrábění v družině...Cesta ke vzdělání a profesiPodzimní procházka 1.BPODZIMNÍ PRÁZDNINYPodzimníčkův poklad s 9. třídouLekce plavání zahájeny!I dívky naší školy se už umí ubránit nepříteliKdo si kousnul?Pozdrav pro paní učitelku Součkovou :) Druháci za kulturouUkázkový trénink florbaluDružinové řáděníPoznej své městoDokážu se ubránit?Sluneční soustava? Žádná neznámá!Možná budu hokejistouŘeditelské volnoBakaláři - mobilní aplikaceCvičný požární poplachNový školní rok začínáPrázdninové změny 2017Těšíme se na Vás v pondělí 4. září 2017.

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Poslední lednový den bylo ve vstupní hale pozdvižení. Shromáždila se tu totiž téměř celá škola, aby přihlížela vyhodnocení Školního kola v anglickém jazyce. Účast byla hojná, proto byli oceněni mladší i starší žáci.

Starší žáci: (max 76b)
1) Bimonová Klára (73b) 9A
2) Daniel Herrera (70b) 8A
3) Kryštof Lenz (58b) 8A
4) Patrik Rybola (48b) 8A
5) Václav Baloun (39b) 9A

Mladší žáci: (max 81b)
1) Matej Kubát (67.5b) 7A
2) Milan Ješeta (64b) 6B
3) Kalaj Samuel (63b) 6B

Absolutní vítězové postupují do dalšího kola a budou naši školu zastupovat v souboji s ostatními základními školami.

Všem zúčastněným gratulujeme a postupujícím držíme palce!