Čertí školaSboreček Vojanovka má za sebou první veliký koncertČertovský jarmark je tu!Školní turnaj ve formulích1.B hraje Kin-BallZdravý způsob života- ano či ne?Dívčí turnaj v přehazovanéPrvňáčci a miniházenáSlavnosti slabikářeVesmírný denBeseda o zvířatech kolem nás3D obrázky ze školní družinyDružinová drakiádaČertovský jarmark na naší škole!Tvoření na VÁNOČNÍ TRHYBramboračka aneb bramborové čarováníBoomwhackersBoudo budkoVojanovka opět v provozu Ředitelské volno 7. 11. 2017Třídní schůzkyZ pohádky do pohádkyOchutnávka technických řemeselŽáci 5.B při plavání :)V 1.A straší...Halloween v 8.APečení čarodějnických prstíkůDružinové putování za skřítkem PodzimníčkemTurnaj v pršíPing pong POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!První zkoušky školního SBOREČKUStrašidelné vyrábění v družině...Cesta ke vzdělání a profesiPodzimní procházka 1.BPODZIMNÍ PRÁZDNINYPodzimníčkův poklad s 9. třídouLekce plavání zahájeny!I dívky naší školy se už umí ubránit nepříteliKdo si kousnul?Pozdrav pro paní učitelku Součkovou :) Druháci za kulturouUkázkový trénink florbaluDružinové řáděníPoznej své městoDokážu se ubránit?Sluneční soustava? Žádná neznámá!Možná budu hokejistouŘeditelské volnoBakaláři - mobilní aplikaceCvičný požární poplachNový školní rok začínáPrázdninové změny 2017Těšíme se na Vás v pondělí 4. září 2017.

Čertovský jarmark je tu!

Už nám chybí jen třicet stupňů ve stínu a máme tu kompletní nabídku počasí. ;-)
Náladu máme ovšem slunečnou a vítáme adventní čas v duchu vánočních tradic. Pějeme koledy, chlubíme se překrásnými výrobky, nabízíme dobroty a lákáme na všudypřítomnou vůni klobásek - co více si přát?
Děkujeme vám všem, příznivcům Vojanovky, že jste nás podpořili v tak hojném počtu a užili si s námi příjemné předvánoční chvíle.

© Copyright 2017 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII