Den narubyMasopust na VojanovceInteraktivní výstava - Vyřeš zločin!Děčínský laický záchranář 2018Pololetní vysvědčeníŠkolní kolo olympiády v anglickém jazycePrvňáci v ZOOŠkolní kolo olympiády ze zeměpisuBorec na konec (pololetí)Prevence šikanyMódní předhlídka recyklovaných modelůMódní návrháři z 5.AHravá zdravá svačinkaMěstské kolo pěvecké soutěže "Skřivánek"O zmrzlém králiINSTALACE VLASTNÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVYTříkrálový sportovní turnajDen otevřených dveří na Střední škole řemesel a služeb DěčínSeparace průtokových poznatkůTurnaj v čářeŠtědrovečerní večeře nanečistoTakhle se loučí Vojanovka se starým rokemTřeťáci na zámku…kterak Vánoce trávila hraběcí rodinaVánoční besídka školní družinyDen s FoglaremMiniházenáČas vánoční v děčínském muzeuVánoce na zámkuČertí školaSboreček Vojanovka má za sebou první veliký koncertČertovský jarmark je tu!Školní turnaj ve formulích1.B hraje Kin-BallZdravý způsob života- ano či ne?Dívčí turnaj v přehazovanéPrvňáčci a miniházenáSlavnosti slabikářeVesmírný denBeseda o zvířatech kolem nás3D obrázky ze školní družinyDružinová drakiádaČertovský jarmark na naší škole!Tvoření na VÁNOČNÍ TRHYBramboračka aneb bramborové čarováníBoomwhackersBoudo budkoVojanovka opět v provozu Ředitelské volno 7. 11. 2017Třídní schůzkyZ pohádky do pohádkyOchutnávka technických řemeselŽáci 5.B při plavání :)V 1.A straší...Halloween v 8.APečení čarodějnických prstíkůDružinové putování za skřítkem PodzimníčkemTurnaj v pršíPing pong POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!První zkoušky školního SBOREČKUStrašidelné vyrábění v družině...Cesta ke vzdělání a profesiPodzimní procházka 1.BPODZIMNÍ PRÁZDNINYPodzimníčkův poklad s 9. třídouLekce plavání zahájeny!I dívky naší školy se už umí ubránit nepříteliKdo si kousnul?Pozdrav pro paní učitelku Součkovou :) Druháci za kulturouUkázkový trénink florbaluDružinové řáděníPoznej své městoDokážu se ubránit?Sluneční soustava? Žádná neznámá!Možná budu hokejistouŘeditelské volnoBakaláři - mobilní aplikaceCvičný požární poplachNový školní rok začínáPrázdninové změny 2017Těšíme se na Vás v pondělí 4. září 2017.

V 1.A straší...

Také žáci 1. A si užili letošní Halloween a jak jinak než v maskách. V českém jazyce a matematice je čekala řada strašidelných úkolů, které zvládli hravě. Na všechny čekala za odměnu sladká tečka a také pohádka o strašidlech.