Tříkrálový sportovní turnajDen otevřených dveří na Střední škole řemesel a služeb DěčínSeparace průtokových poznatkůTurnaj v čářeŠtědrovečerní večeře nanečistoTakhle se loučí Vojanovka se starým rokemTřeťáci na zámku…kterak Vánoce trávila hraběcí rodinaVánoční besídka školní družinyDen s FoglaremMiniházenáČas vánoční v děčínském muzeuVánoce na zámkuČertí školaSboreček Vojanovka má za sebou první veliký koncertČertovský jarmark je tu!Školní turnaj ve formulích1.B hraje Kin-BallZdravý způsob života- ano či ne?Dívčí turnaj v přehazovanéPrvňáčci a miniházenáSlavnosti slabikářeVesmírný denBeseda o zvířatech kolem nás3D obrázky ze školní družinyDružinová drakiádaČertovský jarmark na naší škole!Tvoření na VÁNOČNÍ TRHYBramboračka aneb bramborové čarováníBoomwhackersBoudo budkoVojanovka opět v provozu Ředitelské volno 7. 11. 2017Třídní schůzkyZ pohádky do pohádkyOchutnávka technických řemeselŽáci 5.B při plavání :)V 1.A straší...Halloween v 8.APečení čarodějnických prstíkůDružinové putování za skřítkem PodzimníčkemTurnaj v pršíPing pong POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!První zkoušky školního SBOREČKUStrašidelné vyrábění v družině...Cesta ke vzdělání a profesiPodzimní procházka 1.BPODZIMNÍ PRÁZDNINYPodzimníčkův poklad s 9. třídouLekce plavání zahájeny!I dívky naší školy se už umí ubránit nepříteliKdo si kousnul?Pozdrav pro paní učitelku Součkovou :) Druháci za kulturouUkázkový trénink florbaluDružinové řáděníPoznej své městoDokážu se ubránit?Sluneční soustava? Žádná neznámá!Možná budu hokejistouŘeditelské volnoBakaláři - mobilní aplikaceCvičný požární poplachNový školní rok začínáPrázdninové změny 2017Těšíme se na Vás v pondělí 4. září 2017.

Separace průtokových poznatků

Dne 21.12. 2017 proběhla Vojanovská přírodopisná soutěž V hlavě.
Jednalo se o to, co zůstalo současným sedmákům v hlavách z přírodopisu 6. třídy.
Jára Cimrman by se podivil, jaký testík napříč přírodopisem šestého ročníku sedmáci zvládli.
Níže jsou uvedeni vítězové, kteří dostanou jak jedničku s vysokou váhou, tak nějakou mňamku.

Sklenářová Dorota

51

Tutko Martin

48

Macas Matyáš

47

Plšek Karel

46

Pražáková Helena

46

Zralá Šárka

44

Rejtharová Veronika

43

Mrázová Anna

43

Tokar Tomáš

39

Sedláková Libuše

39

A poznání? Některé poznatky holt protečou, jiné zůstanou zachyceny a dávají nám vědomí o člověku a jeho místě v přírodě.

Chris Brinlee Jr. In: Www.gizmodo.com.au [online]. Dec 30, 2014, 11:00am [cit. 2018-01-04]. Dostupné z: https://www.gizmodo.com.au/2014/12/so-you-want-to-be-an-adventure-photographer/