Den narubyMasopust na VojanovceInteraktivní výstava - Vyřeš zločin!Děčínský laický záchranář 2018Pololetní vysvědčeníŠkolní kolo olympiády v anglickém jazycePrvňáci v ZOOŠkolní kolo olympiády ze zeměpisuBorec na konec (pololetí)Prevence šikanyMódní předhlídka recyklovaných modelůMódní návrháři z 5.AHravá zdravá svačinkaMěstské kolo pěvecké soutěže "Skřivánek"O zmrzlém králiINSTALACE VLASTNÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVYTříkrálový sportovní turnajDen otevřených dveří na Střední škole řemesel a služeb DěčínSeparace průtokových poznatkůTurnaj v čářeŠtědrovečerní večeře nanečistoTakhle se loučí Vojanovka se starým rokemTřeťáci na zámku…kterak Vánoce trávila hraběcí rodinaVánoční besídka školní družinyDen s FoglaremMiniházenáČas vánoční v děčínském muzeuVánoce na zámkuČertí školaSboreček Vojanovka má za sebou první veliký koncertČertovský jarmark je tu!Školní turnaj ve formulích1.B hraje Kin-BallZdravý způsob života- ano či ne?Dívčí turnaj v přehazovanéPrvňáčci a miniházenáSlavnosti slabikářeVesmírný denBeseda o zvířatech kolem nás3D obrázky ze školní družinyDružinová drakiádaČertovský jarmark na naší škole!Tvoření na VÁNOČNÍ TRHYBramboračka aneb bramborové čarováníBoomwhackersBoudo budkoVojanovka opět v provozu Ředitelské volno 7. 11. 2017Třídní schůzkyZ pohádky do pohádkyOchutnávka technických řemeselŽáci 5.B při plavání :)V 1.A straší...Halloween v 8.APečení čarodějnických prstíkůDružinové putování za skřítkem PodzimníčkemTurnaj v pršíPing pong POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!První zkoušky školního SBOREČKUStrašidelné vyrábění v družině...Cesta ke vzdělání a profesiPodzimní procházka 1.BPODZIMNÍ PRÁZDNINYPodzimníčkův poklad s 9. třídouLekce plavání zahájeny!I dívky naší školy se už umí ubránit nepříteliKdo si kousnul?Pozdrav pro paní učitelku Součkovou :) Druháci za kulturouUkázkový trénink florbaluDružinové řáděníPoznej své městoDokážu se ubránit?Sluneční soustava? Žádná neznámá!Možná budu hokejistouŘeditelské volnoBakaláři - mobilní aplikaceCvičný požární poplachNový školní rok začínáPrázdninové změny 2017Těšíme se na Vás v pondělí 4. září 2017.

Děčínský laický záchranář 2018

V úterý 30.1. se v obchodním centru Pivovar konal již sedmý ročník Děčínského Laického záchranáře. Soutěž pořádala Střední zdravotnická škola v Děčíně. Na čtyřech stanovištích museli žáci prokázat své schopnosti při ošetření rozsáhlého krvácení ruky, otevřené zlomeniny dolní končetiny, ženy s epileptickým záchvatem a resuscitaci a ošetření ženy s krvácející ránou na hlavě. Na každém stanovišti byl přítomen porotce z řad děčínské záchranné služby, který bodově hodnotil předváděné výkony. Po skončení praktické části následoval teoretický test znalostí na téma první pomoci. Naši žáci se se zadanými situacemi vypořádali se ctí, na medailové umístění to ale nestačilo. Po vyhlášení výsledků byla pro žáky připravena exkurze do Výjezdové základny Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje v Děčíně.

Naše družstvo: Valentýna Kadlecová, Alena Kašková, Anežka Langrová, Václav Princlík.

Všem žákům děkujeme za účast a reprezentaci naší školy.