Čertí školaSboreček Vojanovka má za sebou první veliký koncertČertovský jarmark je tu!Školní turnaj ve formulích1.B hraje Kin-BallZdravý způsob života- ano či ne?Dívčí turnaj v přehazovanéPrvňáčci a miniházenáSlavnosti slabikářeVesmírný denBeseda o zvířatech kolem nás3D obrázky ze školní družinyDružinová drakiádaČertovský jarmark na naší škole!Tvoření na VÁNOČNÍ TRHYBramboračka aneb bramborové čarováníBoomwhackersBoudo budkoVojanovka opět v provozu Ředitelské volno 7. 11. 2017Třídní schůzkyZ pohádky do pohádkyOchutnávka technických řemeselŽáci 5.B při plavání :)V 1.A straší...Halloween v 8.APečení čarodějnických prstíkůDružinové putování za skřítkem PodzimníčkemTurnaj v pršíPing pong POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!První zkoušky školního SBOREČKUStrašidelné vyrábění v družině...Cesta ke vzdělání a profesiPodzimní procházka 1.BPODZIMNÍ PRÁZDNINYPodzimníčkův poklad s 9. třídouLekce plavání zahájeny!I dívky naší školy se už umí ubránit nepříteliKdo si kousnul?Pozdrav pro paní učitelku Součkovou :) Druháci za kulturouUkázkový trénink florbaluDružinové řáděníPoznej své městoDokážu se ubránit?Sluneční soustava? Žádná neznámá!Možná budu hokejistouŘeditelské volnoBakaláři - mobilní aplikaceCvičný požární poplachNový školní rok začínáPrázdninové změny 2017Těšíme se na Vás v pondělí 4. září 2017.

Školní turnaj ve formulích

Dne 29. 11. se jako každý měsíc konal školní turnaj. Tentokrát pedagogové naučili žáky hru Formule.

Žáky hra ihned nadchla, a proto byla účast na turnaji hojná. Hrála se varianta bez a s překážkami v pěti věkových kategoriách.

Více se dozvíte z výsledkové listiny a zachycených momentek.

Těšíme se na prosincový turnaj!

© Copyright 2017 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII