Dopravní den ZŠ VojanovaDopravní den školních družinRozhodnutí o příjetíŠkola budoucnostiSuper pověsti českéZápis do prvních třídTělesná výchova v příroděNovinky ze školní jídelnyVýuka na čerstvém vzduchuBeseda se strážníkem MP DěčínVeselý chodníkPamáteční trička a mikiny letošních deváťákůČesko veslujeZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍDJarní soutěženíZávěrečné brusleníJarní dílničkyČervená středaBruslení 8. a 9. ročníkuKouzelník Reno ve školní družiněPomlázkováníNávštěva 4.A v ZOOZdobení velikonočních perníčkůŽluté úterýKarlovarský skřivánekZELENÉ PONDĚLÍDívčí turnaj ve florbaluPřírodopis v zooVynášení paní zimyMateřská škola na návštěvě u prvňáčkůŠkolní družina navštívila školní knihovnuDivadelní představení Komáři se ženili, aneb ze života obtížného hmyzuTřídní schůzkyZápis do prvních třídŘeditelské volnoJarní dílničkyKurz bruslení5.B zkouší Kin-BallMatematický klokanObjevení tajemství školní dílnyDesignéři z 5.AStvoření tanceEncyklopedie zvířat 5.ASchody ve stupní hale v novémPec nám spadla, přijďte nám ji postavit….Hokejové fanděníDružinový karnevalOlympijské hry prvňáčků Krajské kolo pěvecké soutěže SkřivánekDen narubyMasopust na VojanovceInteraktivní výstava - Vyřeš zločin!Děčínský laický záchranář 2018Pololetní vysvědčeníŠkolní kolo olympiády v anglickém jazycePrvňáci v ZOOŠkolní kolo olympiády ze zeměpisuBorec na konec (pololetí)Prevence šikanyMódní předhlídka recyklovaných modelůMódní návrháři z 5.AHravá zdravá svačinkaMěstské kolo pěvecké soutěže "Skřivánek"O zmrzlém králiINSTALACE VLASTNÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVYTříkrálový sportovní turnajDen otevřených dveří na Střední škole řemesel a služeb DěčínSeparace průtokových poznatkůTurnaj v čářeŠtědrovečerní večeře nanečistoTakhle se loučí Vojanovka se starým rokemTřeťáci na zámku…kterak Vánoce trávila hraběcí rodinaVánoční besídka školní družinyDen s FoglaremMiniházenáČas vánoční v děčínském muzeuVánoce na zámkuČertí školaSboreček Vojanovka má za sebou první veliký koncertČertovský jarmark je tu!Školní turnaj ve formulích1.B hraje Kin-BallZdravý způsob života- ano či ne?Dívčí turnaj v přehazovanéPrvňáčci a miniházenáSlavnosti slabikářeVesmírný denBeseda o zvířatech kolem nás3D obrázky ze školní družinyDružinová drakiádaČertovský jarmark na naší škole!Tvoření na VÁNOČNÍ TRHYBramboračka aneb bramborové čarováníBoomwhackersBoudo budkoVojanovka opět v provozu Ředitelské volno 7. 11. 2017Třídní schůzkyZ pohádky do pohádkyOchutnávka technických řemeselŽáci 5.B při plavání :)V 1.A straší...Halloween v 8.APečení čarodějnických prstíkůDružinové putování za skřítkem PodzimníčkemTurnaj v pršíPing pong POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!První zkoušky školního SBOREČKUStrašidelné vyrábění v družině...Cesta ke vzdělání a profesiPodzimní procházka 1.BPODZIMNÍ PRÁZDNINYPodzimníčkův poklad s 9. třídouLekce plavání zahájeny!I dívky naší školy se už umí ubránit nepříteliKdo si kousnul?Pozdrav pro paní učitelku Součkovou :) Druháci za kulturouUkázkový trénink florbaluDružinové řáděníPoznej své městoDokážu se ubránit?Sluneční soustava? Žádná neznámá!Možná budu hokejistouŘeditelské volnoBakaláři - mobilní aplikaceCvičný požární poplachNový školní rok začínáPrázdninové změny 2017Těšíme se na Vás v pondělí 4. září 2017.

Tříkrálový sportovní turnaj

Dne 5. ledna se žáci 2. stupně zúčastnili Tříkrálového sportovního turnaje v kin-ballu a dodgeballu.

Bylo vidno, že všechny třídy mají sportovního ducha a umí hrát ve znamení fair-play.

Kin-ball vítězi se stali žáci 9.A společně se 7.A. V dodgeballu zvítězili žáci z 8.A.

Gratulujeme!!