775 868 560 | 412 528 445

Dopravní den na Jalůvčí

Ve čtvrtek 19. dubna jsme si prožili krásné dopoledne: hasiči, cyklistika, biketrial show, soutěž,... prostě paráda!
Na začátku dopravního dne jsme si připomněli pravidla chování chodců i cyklistů v silničním provozu. Poté jsme na kolech a koloběžkách odjeli k lesu, kde na nás čekali hasiči i se svými vozy. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací a vyzkoušeli jsme si i stříkat z pravé hasičské hadice! To už se ale blížily děti z naší školky, tak jsme se na stanovišti vystřídali a odjeli na hřiště, kde jsme si se svými koly a koloběžkami vyzkoušeli slalom, jízdu s kelímkem vody i chůzi s "opileckými" brýlemi. Po běhacím dopravním testíku jsme si dali oběd a už se nemohli dočkat slíbeného překvapení. Svou biketrialovou show nám přijel na zahradu školy ukázat Tomáš "žoržo" Eibl. Jeho superkousky byly příjemným vyvrcholením dnešního dne. Moc mu tímto děkujeme.Tak zase za rok na dopravním dni!
Fotografie najdete na https://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/Dopravni_den_2018/.