775 868 560 | 412 528 445

Turistický závod na Jalůvčí

Že by turisté jen chodili? Kdepak, oni i rádi běhají a soutěží! Stejně jako naše děti z turistického kroužku Kamzíci.
Vzhledem k tomu, že přímo v naší škole bylo centrum turistického závodu (Poháru Ústeckého kraje), nemohli naši "Kamzíci" z turistického kroužku chybět. Děti běžely trať cca 2 km dlouhou v krásném lesním prostředí. Cestou všichni zdolali lanovou lávku, poznávali dřeviny, hrady a zámky, turistické značky, házeli míčky na cíl, vázali uzly a dokázali pomocí buzoly zorientovat mapu na sever. Mohli běžet sami nebo s doprovodem rodičů, prarodičů či sourozenců. Nedělní dopoledne jsme si prostě krásně užili a třeba si něco podobného zase někdy vyzkoušíme. Podívejte se na fotografie na http://zsjaluvci.rajce.idnes.cz/Turisticky_zavod_Jaluvci/.

A kdo je vlastně ten šikulka a zaslouží si pochvalu?
Ondra Petrlík, Kája Dirigl, Emička Tržilová, Maruška Šparlinková, Terezka Hanzlová, Eliška Horáčková, Verča Urbanová, Daník Kops a Eda Tržil

Rychlý kontaktInkluzeGDPR