412 528 863|777 465 617 (kanc.)|775 868 557, 412528210 (šk.jíd.)|775 868 556 (šk. dr.)

Konzultační hodiny

Najděte třídního učitele
netřídní
1.A
1.B
2.A
2.B
3.A
3.B
4.A
5.A
5.B
6.A
6.B
7.A
7.B
8.A
8.B
9.A
Ing. Eliška Abrahamová5. ročník, INF, VKO, AJ
kancelář tajemnice školy
pondělí8.00-8.30
12.45-13.15
Bc. Rudolf BenedaAJ, VV, INF, TV
kabinet přírodopisu (malá sborovna)
úterý12.40-13.10
pátek14.00-14.30
Mgr. Michaela BeranováTVd, CH, Z, PŘ, INF
kabinet zeměpisu a dějepisu
středa12.45-13.15
pátek7.30 - 8.00
Dana Brádková4. ročník, PČ 3.B, HV 3.B, HV 5.B
třída 4.A
pondělí12.45 - 13.15
úterý14.30-15.00
Mgr. Jitka BrichtováM, VKZ, TV, PČ
kabinet B1
úterý13.50-14.20
čtvrtek11.50-12.20
Mgr. Vojtěch CiváňAJ, D, INF
kabinet přírodopisu (malá sborovna)
středa12.40 - 13.10
čtvrtek12.40 - 13.10
Mgr. Ludmila Eklová1. ročník
třída 1.A
úterý12.00-12.30
čtvrtek7.30-8.00
Mgr. Marcela FajákováČJ, HV, NJ
kabinet přírodopisu (malá sborovna)
úterý7.10 - 7.40
čtvrtek12.45-13.15
Bc. Kateřina GeletováČJ, D, PŘ, Z, TV, INF
kabinet A1
úterý12.35 - 13.05
čtvrtek12.35 - 13.05
Mgr. Vladimíra Jaborová2. ročník, anglický jazyk 2.A
třída 2.B
úterý7.30 - 8.00
pátek11.50 - 12.20
Ing. Lucie JakubcováM, AJ, PŘ, Z, INF
kabinet B1
středa12.35-13.05
čtvrtek11.50-12.20
Mgr. Olga Jarošová3. ročník, CvČJ 9.A
třída 3.B
středa12.45-13.15
čtvrtek12.45-13.15
Mgr. Markéta Koutská5. ročník, výchova k občanství 8.B
kabinet A2
pondělí12.00 - 12.30
pátek7.30 - 8.00
Ing. Petra OpavováM, FY, NJ, INF
kabinet B1
úterý14.00-14.30
pátek7.30-8.00
Mgr. Jana PetrákováČJ, NJ, VKZ, VKO
kabinet A1
pondělí10.00 - 10.30
čtvrtek13.00-13.30
Bc. Klára Prajsová5. ročník
třída 5.A
pondělí12.45 - 13.15
čtvrtek10.00-10.30
Mgr. Karel RajchlM, CvM
kancelář ředitele
středa12.45-13.30
čtvrtek7.00-7.45
Mgr. Lucie RandákováINF, HV
kancelář zástupkyně ředitele
pondělí12.40 - 13.10
středa7.00 - 7.40
Jana Turková2. ročník
třída 2.A
středa7.25 - 7.55
pátek11.50-12.20
Mgr. Klára SalajkováČJ, D, PŘ, PČ
kabinet výchovné poradkyně
středa10.10-10.40
13.50-14.20
Mgr. Renata Součková3. ročník
třída 3.A
středa12.45 - 13.15
pátek7.30-8.00
Veronika Šrůmová1. ročník
třída 1.B
středa12.00-12.30
pátek7.00-7.30
Mgr. Petra TojmarováTV, AJ
sborovna Vojanova; sborovna Jalůvčí
pondělí8.00-8.30 JAL.
čtvrtek15.20-15.50 VOJ.
Mgr. Eva ZraláČJ, VKO
kancelář zástupkyně ředitele
čtvrtek12.35-13.15
pátek7.00 - 7.40

Rychlý kontaktŠkola pro všechnyGDPR
© Copyright 2019 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII
Web: Studio Maglen