MŠ Bělá
Lidé

O mateřské škole Bělá

MŠ Bělá

Jednotřídní mateřská škola se nachází v klidném prostředí na okraji města v Bělé. Je umístěna nedaleko lesa, sousedí se zahrádkami, děti mají na dosah jehličnaté i listnaté stromy vhodné k poznávání a hrám. Na podzim mohou děti ochutnat jablka z naší zahrádky. Děti zde mají možnost volného pohybu, který umožňuje prostorná zahrada, jejíž členitý terén je vhodný k rozmanitým pohybovým možnostem. Děti zde mají také velké pískoviště, klouzačku, houpačky, kolotoč a domek na hračky. Zahrada je využívána celoročně. Vedeme děti k tomu, aby získaly pocit sounáležitosti s živou a neživou přírodou, poznávaly ji a naučily se ji chránit. K tomu využíváme také nedaleké okolí školky, které skýtá možnosti výletů do volné přírody.

Mateřská škola má jednu třídu s počtem až do 28 dětí. Pedagogické pracovnice mají předepsanou odbornou kvalifikaci s možností dalšího vzdělávání.

Rychlý kontaktŠkola pro všechnyGDPRProhlášení o přístupnosti
© Copyright 2020 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII