MŠ Bělá
O nás
Lidé
412 528 865

O mateřské škole Bělá
MŠ Bělá

 

Jednotřídní mateřská škola se nachází v klidném prostředí na okraji města v Bělé. Je umístěna nedaleko lesa, sousedí se zahrádkami, děti mají na dosah jehličnaté i listnaté stromy vhodné k poznávání a hrám. Na podzim mohou děti ochutnat jablka z naší zahrádky. Děti zde mají možnost volného pohybu, který umožňuje prostorná zahrada, jejíž členitý terén je vhodný k rozmanitým pohybovým možnostem. Děti zde mají také velké pískoviště, klouzačku, houpačky, kolotoč a domek na hračky. Zahrada je využívána celoročně. Vedeme děti k tomu, aby získaly pocit sounáležitosti s živou a neživou přírodou, poznávaly ji a naučily se ji chránit. K tomu využíváme také nedaleké okolí školky, které skýtá možnosti výletů do volné přírody.

 

Mateřská škola má jednu třídu s počtem až do 28 dětí. Pedagogické pracovnice mají předepsanou odbornou kvalifikaci s možností dalšího vzdělávání.

 
Nadace ČEZ Rodiče Vítáni FondSidos Pažit Ovoce do škol Ústecký kraj Čmelák ProŠkoly.cz EUpenizeskolam.cz Škola plná zdraví Rozvoj technického vzdělání na Děčínsku Asiciace aktivních škol NNTB Odzravné pobyty VZP AŠSK FACR
Rychlý kontaktGDPRProhlášení o přístupnostiŠkola pro všechny II
© Copyright 2021 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII
Web: Studio Maglen