kancelář: 412 528 865 | 775 868 558

O mateřské škole Bělá
MŠ Bělá

 

Malotřídní mateřská škola se nachází na okraji města – v Bělé. Školičku obklopuje les a velká zahrada, na které trávíme čas od jara do zimy. Vedeme děti k tomu, aby získaly pocit sounáležitosti s živou a neživou přírodou, poznávaly ji a naučily se ji chránit.

Školku může navštěvovat až 28 dětí. Kolektiv MŠ se skládá z pěti zaměstnanců – dvě paní učitelky, školní asistentka, paní kuchařka a paní školnice. Zaměstnanci se snaží navodit přátelskou, rodinou a pohodovou atmosféru. Paní školnice s paní kuchařkou jsou vždy ochotné a nápomocné dětem i učitelkám.

Školka je zapojena do projektu „Cepík“ (nauka o zdravém životním stylu) a do projektu „Se Sokolem do života“. S dětmi se účastníme kulturních akcí – návštěvy divadla, výstav, výtvarných soutěží). Pořádáme tradiční i netradiční akce – besídky pro rodiče, dýňobraní, masopustní průvod, karneval, pálení čarodějnic, zahradní slavnost a mnoho dalších. Naše školka má v nabídce i několik kurzů pro děti – plavání, bruslení, a to vždy podle zájmu rodičů.

Školní vzdělávací program nese název: Jeden za všechny, všichni za jednoho.

Nadace ČEZ Rodiče Vítáni FondSidos Pažit Ovoce do škol Ústecký kraj Čmelák ProŠkoly.cz EUpenizeskolam.cz Škola plná zdraví Rozvoj technického vzdělání na Děčínsku Asiciace aktivních škol NNTB Odzravné pobyty VZP AŠSK FACR Financováno NextGenerationEU Národní plán obnovy Asociace ředitelů ZŠ ČR
Rychlý kontaktDigitalizujeme školu - realizace investice NPOGDPRProhlášení o přístupnostiŠkola pro všechny II
© Copyright 2024 Vojanovka - základní a mateřská škola | Vojanova 178/12 | 405 02 Děčín VIII
Web: Studio Maglen |